Μέρα Γνωριμίας 2014

To Ευρωπαϊκό Πανεπιστήμιο Κύπρου σας προσκαλεί στη «Μέρα Γνωριμίας» που διοργανώνει στις πιο κάτω πόλεις:

• Πάφος:  Τρίτη 8  Ιουλίου 2014, στο ξενοδοχείο « Almyra Beach» από τις 5:00-8:00 μ.μ.
  • Λευκωσία: Τετάρτη 9 Ιουλίου 2014,στο Πολιτιστικό Κέντρο του Ευρωπαϊκού Πανεπιστημίου Κύπρου, από τις 5:00-8:00 μ.μ.
  • Λεμεσός: Πέμπτη 10 Ιουλίου, στο ξενοδοχείο «Crowne Plaza», από τις 5:00-8:00 μ.μ.

Κατά τη διάρκεια της «Μέρας Γνωριμίας», Εκπαιδευτικοί Σύμβουλοι και Καθηγητές  θα σε ενημερώσουν για :

• Τα αναλυτικά προγράμματα σπουδών
  • Την καθοδήγηση και στήριξη των φοιτητών
  • Τις υποτροφίες ή και την οικονομική ενίσχυση

Οι ενδιαφερόμενοι θα μπορούν να υποβάλουν αίτηση εισδοχής, προσκομίζοντας αντίγραφο του απολυτηρίου Μέσης Εκπαίδευσης.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να αποτείνεστε στο Γραφείο Εισδοχής τηλέφωνο 22713000